Produkty

Oplocení pozemku

Každý plot jasně vymezuje soukromý majetek a jít za něj se nedoporučuje. V některých státech je to považováno za takový zločin, že majitel může klidně použít zbraň. U nás to bohudík, nebo bohužel není. Ale přesto se nedoporučuje vstupovat na oplocený pozemek bez svolení majitele. Ale dosti o tom.

Jistě jste si povšimli kolik různých plotů a plůtků je kolem nás. Někdo pozemek obežene jen drátem s oky a víc jej nezajímá. Druhý vyrobí ze starého dřeva jakýs takýs plůtek, jen aby byl. Ale také se setkáme s ploty okrasnými, nebo bezpečnostními. Na těch jsou nahoře napíchané hřeby nebo kusy skla.

betonový plot

Ploty okrasné dávají svým tvůrcům všelijaké možnosti. Na nich se mohou vyřádit, https://www.maminka.cz/clanek/chystate-se-na-halloweenskou-party-3-tipy-jak-se-kreativne-vyradit/%3Fmobiredir%3D0 a proto vidíme někdy výtvory vskutku zajímavé.

Tito lidé vědí, že plot budou muset udržovat. Jak dřevěný, tak železný. Na dřevěný útočí červotoč, na železný pak rez a na oba přírodní síly. Takže je třeba občas jej natřít, u železného odstranit rez, pokud tam nějaká je, a vůbec jsou to starosti. Jenže co s tím? Plot být musí. Jenže nějaký bezúdržbový neexistuje.

povrch betonu

Budete se divit, ale ano, existuje, a dokonce je používán poměrně často. Je to plot betonový a ten skutečně vydrží sto let, aniž by bylo třeba se nějak moc o něj starat. Beton prostě vydrží všechno a je mu jedno, zda prší nebo svítí slunce. Navíc jeho stavba není nijak obtížná a dá se udělat poměrně rychle.

Ta totiž spočívá v ukotvení takových jako kolejnic, do kterých se pak nasunou betonové desky na plot. A je to. Postaveno za chvíli a bez nějakých složitostí. Beton sice může trochu ztrácet původní barvu vlivem počasí, ale pouze barvu. A ani nic jiného, než počasí s ním nehne. Nemá ani smysl vypočítávat jeho další výhody. Je jich taková spousta, že by se to sem nevešlo. A věřte, že i betonový plot nemusí a nevypadá odpudivě. Právě naopak. Ostatně, podívejte se sami. Stačí klik na odkaz.