Produkty

Menstruace už nebude problém

Ženy to v životě nemají lehké, protože kromě každodenních starostí a povinností mají navíc menstruaci, a ta dokáže pěkně znepříjemnit život. Po dobu menstruace používáme nejrůznější hygienické potřeby – nejčastěji vložky, tampony a nově i kalíšky. Absolutní novinkou na trhu jsou menstruační kalhotky. Chcete vědět, jak menstruační kalhotky fungují? Je to jednoduché. Používají se místo vložek, tamponů a kalíšků.

menstruace a vložka

Na trhu najdete hodně výrobců, ale jejich výrobky jsou poměrně drahé. U nás najdete kalhotky za velmi dobré ceny, a navíc při nákupu 3 a více kusů získáváte 20% slevu. A to už se vyplatí vyzkoušet. Kalhotek se nemusíte bát. Jsou totiž vyrobeny z velmi savých materiálů, které pohlcují jak tekutinu, tak zápach. Po nošení e prostě vyperete na jemný program, a jsou připraveny k dalšímu používání. Tím šetříte nejen peněženku, ale i přírodu, protože při správné péči vám kalhotky vydrží několik let.

Příjemný materiál a lichotivé střihy
Nemusíte si kalhotky představovat jako kus nevzhledného hadru. Naše kalhotky mají velmi hezké střihy, a najdete u nás klasické kalhotky, brazilky a kalhotky s vysokým pasem. Jak můžete vidět na fotografiích v našem e-shopu, vypadají opravdu velmi hezky, a určitě byste nepoznali, že nejde o klasické kalhotky, ale o ty menstruační.

kalíšek a tampon

Už nebudete chtít jinak
Kalhotky se liší svou savostí. Některé jsou pro slabou menstruaci, jiné pro střední a další pro silnou. Většinou stačí jedny kalhotky na celý den, a opravdu se nemusíte ničeho obávat. Pro váš komfort t je můžete měnit samozřejmě častěji, musíte vyzkoušet, co vám bude vyhovovat více. Pokud se pro ně rozhodnete, určitě nebudete litovat. Menstruační kalhotky se staly hitem mnoha žen, a ženy které je nosí, už se nikdy k vložkám a tamponům nevrátily. Při jejich nošení samozřejmě není třeba používání klasických tamponů či vložek.