Produkty

Kabelka psaníčko, se hlásí o slovo

Žena si prakticky nedokáže představit, že by měla jít na nějakou party bez kabelky. Ta je její součástí jak v běžném životě, tak vhodný doplněk právě na plesy nebo společenské večírky. Samozřejmě, že společenské taštičky vyžadují úplně jiný vzhled. Mají obsahovat pouze jen to nejnutnější, žádné objemné věci. Je zde určen pouze prostor na malování, aby si žena mohla během večera poupravit svůj vzhled, kapesníček, bankovní kartu nebo finanční obnos a klíče. Víc není nutné, aby s sebou nosila.Kabelka psaníčko je určená právě pro takovéto příležitosti. Není velká, krásně padne do ruky, ale je možnost jí mít i přes rameno na řetízku nebo kůži. Záleží na celém outfitu.
kabelka na předloktí

Večerní róba

Především by měla být slušivá a elegantní. V dnešní době je prakticky povoleno cokoliv, od krátkých šatů, až po dlouhé. Rozhodně by ale měla splňovat kritéria společenské události, na kterou se zrovna vypravujeme. Materiály jak oblečení, ale i kabelek mohou být z lesklého až třpytivého materiálu, případně krajkového provedení, hlavně záleží na tom, abychom se v dané kombinaci cítili příjemně a tak trochu byly za princezny večera. Nic se nezkazí ani rukavičkami, které se opět vrací do módy. Měly by rozhodně ladit se střevíčky a také s kabelkou.
žena s kabelkami

Střevíčky jsou velmi důležité

Tady je to tak trochu zamotané. Samozřejmě společenská obuv by měla být především uzavřená, tudíž lodičky, pokud možné úzké a na vysokém podpatku jsou úplně top, ale bohužel ne pro každou ženu. Podpatek krásně prodlouží linii těla a dokonale zvýrazní ženskost, ale kdo na nich nebude zvyklý stát, tak bude mít velký problém. Přece jenom akce trvají až do rána a vydržet to s bolavými nožkami, to není žádný med. Stejně tak ale vůbec nejsou vhodné boty s odkrytou patou a špičkou, ačkoliv když bude obuv pěkně provedená, také se jí nedá upřít na kráse. To nejsložitější máme za sebou, takže už jen pěkně namalovat, použít i silnější parfém, upravit účes a můžeme vznešeně odkráčet. Dnes večer budeme hvězdou https://www.filmovamista.cz/film/lokalita%3Fid%3D1066-Princezna-se-zlatou-hvezdou plesu. Psaníčko můžeme podle možností mít v ruce, není nijak velké nebo si ho připnout na řemínky a lehce dát na rameno. Bál právě začíná.