Auto

Tónování oken na autě

Značné výhody

Když se podíváme na dnešní vozy, které jezdí na silnicích, tak řada jich má okna tónovaná, přičemž není se čemu divit. Má to totiž hodně výhod, takže počáteční investice se nám brzy vrátí. Výdrže se rozhodně nemusíme bát, přičemž záleží na výrobci, ovšem i u těch běžných je životnost velmi dobrá. Hned první výhodou po jejich nalepení je filtrace UV zatížení. Pro člověka je důležité, ovšem interiér dost zahřívá a když mu bude vystaven dlouhodobě, tak začne blednout a podobně.

zatmavené okno

V létě se jistě nikdo nechce uvnitř auta potit, protože teploty uvnitř dosahují vysokých čísel. Fólie to o dost eliminuje a také na nás při jízdě nebude svítit přímé sluníčku. Dalším výhodou je u většího zatavení fakt, že dovnitř nejde vidět, takže kolemjdoucí nebudou zkoumat, co všechno v autě máme. Samozřejmě auto není trezor, takže v něm zbytečně nenechávejte drahé věci, protože tím zbytečně zvyšujete riziko, že bude vykradeno.

Odborná firma

Lepení fólií ve skutečnosti není žádná sranda, což si můžete sami vyzkoušet. Nejprve je potřeba dokonalé očištění, protože nepořádek by zůstal al pod fólií a ten by dělal neplechu a výsledek možná ani nebyl hezký. Ovšem nejsložitější část je rozhodně samotné přehání fólie a její lepení. To už chce skutečně zručnost a um. Je totiž zapotřebí, aby fólie měla přesný rozměr a následně pečlivá aplikace, aby na ní nebyla ani jediná bublinka.

folie na okně

Tuto práci Vám provede firma ve své službě tónování autoskel. Své práci skvěle rozumí a dělají ji opravdu skvěle. Zajeďte jsem se svým vozem a oni Vám rádi vše vysvětlí, abyste i Vy měli auto s dobrými fóliemi a už Vás netrápilo ani sluníčko. Investice je to v řádech tisíc, ale rozhodně to za to stojí. U této firmy dostanete zároveň štítek a zapíšou Vás do registru, takže vše je naprosto legální a Vy se nemusíte obávat ani silničních kontrol či Škoda, protože tato firma při lepení dodržuje zákony.