Produkty

Nastartujte své zdraví

zdravý a nezdravý

Není snad ženy, která by někdy nedržela dietu – buď jako studentka nebo maminka, která přibrala na váze po porodu anebo zralá žena, když se tuk začne ukládat na místech, kde jí nesluší. Všechny diety ale mají jedno společné. Jakmile se vrátíte k původním stravovacím zvyklostem, opět začnete přibírat na váze. A držet dietu po celý zbytek života, to je skutečně odříkání, což nepřináší do života žádnou radost. Neustále se hlídáte, abyste nespořádali něco, co nemáte, počítáte stále přísun kalorií a jste tudíž v permanentním stresu. A stres, jak známo, může být jedním z důvodů obezity. Stravovací ústrojí vám nepracuje správně, metabolismus je zpomalený, mohou přijít žaludeční obtíže a další nemilé zdravotní problémy.

Přišli jsme na svět proto, abychom se radovali a svůj život prožívali, a nikoliv p ř e ž í v a l i. Pokud máte problém s nadváhou, nezůstávejte na to sami. Zbytečně se trápíte a třeba děláte dokolečka stejné chyby a ocitáte se rázem v bludném kruhu.

žena přemýšlí

Vyhledejte odborníky, kteří mají víceleté zkušenosti a dovedou vám odborně a s citem poradit. Dnes uznávanou metodou je keto dieta pro ženy, která se též nazývá cyklická ketogenní anebo bílkovinová dieta. Má svůj původ již v roce 1921 a za ta léta je ověřeným procesem, který zaručí úbytek nežádoucích kilogramů bez obávaného jojo efektu. Jen je třeba, abyste skutečně dodržovali rady a doporučení profesionálů, kterým své trápení svěříte do rukou a jen tak si můžete být jisti úspěchem.

Tato metoda pracuje na principu ketózy, což je přirozený stav, kdy se tělu dodává větší množství bílkovin, než na jaké jste byli zvyklí a zároveň za současného snížení sacharidů a tuků. Tělo si díky ketóze, která je přesně načasovaná, začne štěpit samo vlastní tukové tkáně a postupem času odbouráváte nejen podkožní tuky, ale hlavně ty více nebezpečné, což je viscerální tuk, jenž obaluje důležité tělesné orgány.