Online

Krypto měny ovládnou budoucnost

Chtěli byste část svého fiatu investovat do krypto měn? Rozšiřte si své portfolio o zajímavé coiny, které budou růst na hodnotě. Nezapomeňte sem zařadit i moderní Zcash, který je považovaný za jeden z nejperspektivnějších krypto měn do budoucna vůbec.
čísla matrixu

Proč investovat do krypto měn?

  • Anonymita
  • Decentralizovaný systém
  • Bezpečnost všech transakcí
  • V budoucnu pravděpodobně nahradí klasické peníze

Anonymita zajistí plnou bezpečnost

Zcash využívá plně decentralizovaného systému. To znamená pro vás, jakožto uživatele, prakticky jediné. V celé této síti nenajdete žádné centrum, někoho, kdo všechno řídí nebo kdo může o čemkoliv rozhodovat. Není zde žádná správa z vnější ani vnitřní strany. Nikdo nemá pravomoc ručit transakce nebo je jakkoliv jinak ovlivňovat. Vše je zkrátka takové, jaké si to uživatelé této měny udělají, žádná pravidla, žádné korigování či regulace. Z toho vyplývá další pozitivní vlastnost, a tou je anonymita. V Blockchainu samozřejmě můžeme najít informaci o tom, jaké transakce proběhli, avšak nikde se nedozvíte, jaká osoba posílala mince a tak podobně. Všechno je zkrátka anonymní, tudíž je to velmi bezpečné na investování i každodenní používání.
sítě podnikatelů

Neodkládejte těžbu, začít můžete hned

Abyste mohli Zcash těžit, tak potřebujete to, co na těžbu jiných coinů. Neobejdete se bez výpočetních jednotek a minerů, které vám umožní zahájit mining daného altcoinu. Určitě také budete potřebovat požadované prostory o dostatečné rozloze, nezapomínejte ani na kvalitní chladící systém. Nedoporučujeme příliš klasické větráky, spíše sáhněte po instalaci klimatizace. Máte všechno zařízené? Nyní vám nezbývá už nic jiného než všechno zapojit a spustit proces těžby. Vše bude plně automatizované, nebudete se muset prakticky o cokoliv starat. Mining bude probíhat i v noci, klidně dvacet čtyři hodin denně, záleží na vašich možnostech a na tom, jaká je u vás cena elektřiny.