Podnikání

Záruční i pozáruční péče zajištěna

Kvalitní voda, dokonalá čistota všech technologických součástí a správné dávkování potřebné chemie, jsou základem pro bezvadné fungování vířivek i vířivých van.

vířivka

  • Není možné tyto záležitosti vykonávat svépomocí.
  • Pokud by majitel nezajistil profesionální servis vířivek, mohlo by ho zejména na začátku koupací sezóny (nebo i kdykoliv v jejím průběhu) čekat nepříjemné překvapení.
    • Jeho zařízení by nefungovalo tak, jak má.

Starat se o všechny součásti tohoto poměrně složitého systému není totiž v žádném případě jednoduché. Kromě odborných znalostí a zkušeností je nutný zásah v podobě strojního čištění. A to zejména na začátku a konci koupací sezóny.

  • Díky profesionálnímu servisu si zajistíte nejen dlouhou životnost celého zařízení, ale také zdravotní nezávadnost vody a s tím spojené správné dávkování potřebné chemie.

Pokud si tedy pořídíte do svého interiéru nebo i na zahradu vířivku, pak díky záručnímu i pozáručnímu servisu můžete začít plánovat romantické večery ve dvou v objetí příjemně ohřáté a cirkulující vody.

Začátek i konec koupací sezóny jsou náročná období

V kompletním servisu je také zahrnuto odzimování na začátku koupací sezóny a zazimování na jejím konci. Nejvíce povinností mají odborní pracovníci právě na konci koupací sezóny, kdy je zapotřebí provést kompletní diagnózu a poté vyčištění skeletu, armatury i veškerého potrubí vodní technologie.

oprava

  • Důležitá je i revize a očista filtrů.
  • Veškeré součásti potrubního systému se musejí rozpojit a vysušit.

Ne každá voda má ty správné parametry, které jsou v souladu s vířivými vanami. Proto je důležité pravidelné měření tvrdosti vody a pokud je cokoliv v nepořádku, přichází ke slovu potřebná optimalizace. Spolehnete-li se na profesionály v tomto oboru, pak máte jistotu bezvadného fungování všech součástí vašeho relaxačního zařízení.