Podnikání

Stěhování v Mladé Boleslavi včetně demontáže nábytku

Stěhování Mladá Boleslav, které obnáší pouze sbalené věci v krabicích, můžete zvládnout sami bez větších obtíží. Když se však přemísťuje celý byt nebo rodinný dům, mění to podstatně celou situaci.

Stěhování nábytku i s jeho demontáží

Stěhování nábytku vždy představuje náročný úkol bez ohledu na to, o jaký typ se jedná. U starožitností, které jsou nerozebíratelné, může být problematická jeho velikost a hmotnost, která vyžaduje fyzickou zdatnost, obratnost a zkušenosti, ovšem rozebíratelný nábytek nás může potrápit mnohem více.

moderní kuchyně

Nemáte návod a pracovní postup – poměrně často se stává, že po zakoupení a sestavení nábytku ztratíte nebo někam založíte návod a pak si nevíte rady s jeho rozmontováním a montáží. U malých kousků, jako jsou komody a noční stolky, to neznamená zásadní problém, ale u šatních skříní je někdy důležité vědět, které části od sebe oddělit dříve a které později.

obývací pokoj

Schází vám potřebné nářadí – ne každý je domácí kutil, vybavený patřičným nářadím, aby se s demontáží nábytku poradil. Kromě nářadí mnohým z nás schází i zručnost a schopnost poradit si i v obtížnější situaci, kdy nejde povolit nějaký šroub, nebo je nějaký díl zkřížený, nalomený a jinak poškozený. Někdy také musíte improvizovat a využít znalosti a zkušenosti z podobné činnosti. Hmotnost a velikost některých desek vyžaduje i určitou sílu, kterou ne všichni disponují.

Vestavby na míru a kuchyně – přestěhování těchto nábytkových komplexů již vyžaduje odborný zásah, nejlépe firmu, která instalaci prováděla, případně lze využít služeb stěhovací firmy. Stěhováci jsou pro tyto případy pojištění a rozmontování a opětovné smontování velkých kusů nábytku zvládnou bez problémů. Provedou instalaci i na novém působišti, kde je nutné materiál přizpůsobit tamním rozměrům a podmínkám. Mohou zapojit i kuchyňské spotřebiče a zajistit tak bezproblémový chod kuchyně, což je jedna z nejdůležitějších věcí po nastěhování.