Podnikání

Cesta do minulosti


S nepříjemnými psychickými obtížemi se potýká velké množství lidí. Mnozí se rozhodnou problém řešit a navštíví například psychologa, který jim může na určitou dobu pomoci. Pokud se ovšem nepřijde na příčinu oněch nepříjemných pocitů, problémy se mají tendenci vrátit, a tak se celý cyklus bude znovu a znovu opakovat, dokud se nedocílí jeho skutečného odstranění. V takovém případě máte možnost podstoupit takzvanou regresní terapii, která se zabývá odkrýváním vytlačených nebo zapomenutých traumat a nepříjemných situací na základě kterých se setkáváme například s fóbiemi, úzkostmi atd. Na stránkách hlubinna-regresni-terapie.cz se s touto metodou můžete seznámit.Tarotové karty
Kromě psychických potíží se někteří lidé mohou potýkat také s nepříjemnými bolestmi hlavy, různými záněty a nemocemi, které jsou psychosomatického rázu. S pomocí regresní terapie se dostáváte k těm nejstarším vzpomínkám, díky kterým získáváte přístup k řešení daných problémů.
Zkušený terapeut nejdříve vyslechne, co vás trápí, jaký konkrétní problém ve vašem životě chcete vyřešit a čeho byste se rádi zbavili. Poté vás uvede do stavu lehkého transu, který v žádném případě není nijak nebezpečný. Po celou dobu terapie jste při vědomí, můžete poslouchat a odpovídat na určité otázky, popisovat místa, na kterých se nacházíte, nebo pocity, které vámi proudí.
Jsou případy, kdy stačí pouze nahlédnout do dětství a vzpomenout si kupříkladu na děsivý moment, kvůli kterého nyní prožíváte úzkosti z jízdy autem nebo podobně. Mohli jste se jako dítě zranit, a proto se potýkáte s úpornými migrénami.
Všechny tyto potlačené vzpomínky vedou k mnoha nepříjemnostem, emocím, které nedokážeme vysvětlit ani ovládat.Bílá holubice
Zajímá-li vás více, navštivte výše uvedený odkaz, pod kterým zjistíte vše potřebné. Kromě základních informací se seznámíte s průběhem, cenou nebo s místem konání. Toužíte-li se vydat zpět do minulosti a pomoci tak svému nynějšímu já, neváhejte a kontaktujte regresního terapeuta.