Auto

Funkční oblečení Craft

Švédská firma, která své nápady inovuje do oblečení. Své znalosti promítají do své nabídky funkčního, luxusního a komfortního oblečení pro sportovce. Od roku 1977 se specializují především na vytrvalostní sporty. Spolupracují s předními esy v jednotlivých odvětvích sportu. Díky tomu stále zdokonalují své výrobky a jejich použitá technologie běží mílovými kroky dopředu.
Avšak nezapomínají ani na komfort při používání oblečení obyčejnými lidmi. Jejich značka je vhodná pro všechny. Každému přinesou co nejlepší podporu při pohybu.

craft oblečení

Pečlivé studium

Pečlivě studují funkci těla a svalů a sledují míru vyprodukovaného potu. Na základě těchto studií pak vyvíjejí lepší modely svého sportovního oblečení. Pečlivě sledují a zvažují každý kousek po stránce:

  1. Designu – Nejeden člověk chce při sportu nejen co největší podporu svého těla a efektivní funkci oděvu, ale zároveň, chce vypadat k světu.
  2. Náročnosti – Co odvětví sportu, to jiné nároky. Při běhu jsou zapojeny jiné skupiny svalů než při plavání.
  3. Komprese – V oděvech jsou užívány látky jako Lycra a Meryl. Díky jejich vzájemnému použití, působí tak, aby co nejvíce šetřily klouby, snižovaly otřesy a pomáhaly svalům k vrácení do původního stavu.
  4. Znalosti těla – Tělo má několik potících ploch. Při určitém pohybu produkují pot v různých poměrech. Znalost těchto skutečností, pomáhá Craftu vyrobit oděv s perfektními vlastnostmi.

běžci

Systém Craft

Systém Craft pracuje se třemi vrstvami. Pro optimální výsledek a vytvoření dobrého mikroklima na těle, je nutné užívat vrstvy správným způsobem.

  1. První vrstva – Je vždy nošena přímo na těle. To je nesmírně důležité pro její správnou funkci. Odvádí pot z těla. Člověk tak není mokrý a nehrozí podchladnutí či jiné komplikace s tím spojené.
  2. Druhá vrstva – Zajišťuje tepelnou pohodu těla. Izoluje teplo a zahřívá ve chvíli, kdy klesá teplota sportovce. Druhou vrstvu Craft vyhotovil v mnoha barvách a střizích.
  3. Třetí vrstva – Chrání proti vnějším vlivům. Bez omezení pohybu. A stále zajišťuje odvod potu z povrchu pryč.