Online

Finanční možnosti

Možná jste se již párkrát dostali do situace, kdy jste neměli peníze. Velice nepříjemné a ještě nepříjemnější je to ve chvílích, kdy opravdu žijete od výplaty k výplatě a najednou potřebujete větší finanční obnos. Něco se pokazí, něco se nepodaří tak, jak by mělo, a už se vezeme. Platit dluhy není jednoduché, a pokud se dostanete do větších nesnází, chcete si jistě vzít půjčku, protože to je často jediné řešení celé krizové situace.

domácí hospodaření

V případě, že nemáme dostatek financí a potřebujeme větší obnos, volíme často hypotéku. Jdeme do banky, jenomže ouha, nastal problém. V bance nám nechtějí žádnou půjčku ani úvěr poskytnout. Proč? Z jakého důvodu? Možná vám to oznámili, ale většinou se jedná o zápis v registru dlužníků. Pokud máte zápis, nedostanete žádné peníze. To je jasně dané pravidlo, které banky striktně dodržují. Na to, jestli máte záznam, se dívají téměř okamžitě. Co to vlastně ten registru dlužníků je a jak tam může být vaše jméno? Ani nevíte, že jste tam zapsáni?

obloha nad domem

Registru dlužníků je dvojího typu. Existuje bankovní a nebankovní registr. Obě varianty jsou jakýmsi seznamem, kde se nacházejí jména lidí, kteří jsou zadlužení, nebo kteří třeba někdy zapomněli zaplatit fakturu. Vaše jméno se tam může objevit velice snadno a to třeba tím, že jste se někdy opozdili s platbou, či jste měli jiné finanční problémy.

Jednoduché řešení

Naštěstí je zde nebankovní hypotéka. Co to znamená? To znamená, že se jedná o úvěr pro všechny spotřebitele, čili pro všechny občany. Nebankovní společnosti se nedívají na registry a poskytují úvěry i lidem, kteří již nějaký záznam mají. Ovšem i přesto zajišťují velice nízký úrok a garantují nízké splátky. Nevadí ani nízké příjmy či exekuce. Pomohou navolit i konsolidaci půjček či další jiné finanční možnosti.

tužky a měna

A co můžete získat?

  • Až 70% z odhadu nemovitosti.
  • Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, bytem, domem, pozemkem, budovou.
  • Splatnost až 30 let.
  • Nízké splátky.
  • Garance nízké úrokové sazby.
  • Expresní schválení do 24 hodin.