Produkty

Erekci zlepšíte i bez Viagry

Víte o to, že nejlepší lékař není ten, co vám předepíše, na co si vzpomenete, a co si vyzvednete v lékárně za minimální poplatek, ale ten, co se vám skutečně věnuje, a upozorní vás na to, kde děláte ve svém životě chybu, a co byste měli změnit a zlepšit, abyste se začali uzdravovat sami? Říká se, že „lékař léčí a příroda uzdravuje“, ale ve skutečnosti lékař jen naznačuje a směruje a napomáhá v tom, aby pacient vzal do rukou otěže svého života sám, a byl také za něj zodpovědný.

srolovaný kondom

Naše těla mají úžasnou samoléčebnou a regenerační schopnost, uvědomíte si to například ve chvíli, kdy se říznete do prstu, krvácíte, a namísto, abyste nadobro vykrváceli, tělo si začne samo budovat bariéru proti krvácení a stačí jen přiložit obvaz, abyste samoléčebnému procesu pomohli a urychlili jej. Kdyby tělo tuto schopnost nemělo, nebyl by vám ani obvaz, ani náplast na nic, prostě byste stále krváceli, dokud by se nevyprázdnila veškerá tekutina z cévního systému.

mladá rodina

Moudří muži si z předchozího textu vezmou ponaučení anebo jim to připomene jasný fakt, že samoléčebná schopnost se týká i ztracené erekce. Musíte ale znát příčinu problému a začít jej řešit. Možná, že vás jako první věc napadne typické sousloví Viagra cena bez receptu, kterou si lze pořídit na černém trhu i bez požehnání lékaře, ale máme pro vás lepší nápad. Zkuste to namísto Viagry s bylinkami. Doplní vám testosteron a v první řadě se zaměří na stresové hormony, které bývají nejčastější příčinou problémů s erekcí.

Stres je totiž fenomén moderní doby a jeho chronická forma natolik přibrzdí tvorbu velmi důležitého testosteronu, že vám to může doslova rozbourat manželství či partnerství. A co by vám na to řekl moudrý lékař? „Zaměřte se na potlačení stresu a vypomáhejte si třeba Kotvičníkem zemním, Ashwagandhou nebo Macou peruánskou, což jsou adaptogenní rostliny, jedny z nejlepších na zlepšení erekce, posílení libida a zdraví vašich spermií“.