Podnikání

Dárek pro přítelkyni na About You může být i dárkem pro vás


Internetový obchod About You se může docela snadno stát zdrojem rozkoše a sexuálního potěšení. Co tím máme na mysli? Například jednu z běžných všedních situací, k níž dochází na straně klientů v domácnostech. About You je obchod s textilem a s obuví pro ženy, děti i muže téměř neomezeného věkového rozpětí. Vyznačuje se rozsáhlým sortimentem a výběr je natolik velký, že při nakupování tu můžete trávit i několik hodin. Jestliže tu chcete objevit vhodný dárek pro vaši přítelkyni, například k narozeninám, nebudete to mít zrovna snadné, protože těch zajímavých kousků tu objevíte celou řadu.

ženské nohy

Dámská obuv

Většina mužů obdivuje krásné ženské nohy, sleduje jejich tvary v nejrůznějších situacích a považuje je za jednu z nejerotičtějších ženských zbraní. Velké procento mužů zároveň obdivuje ženská chodidla a stává se, že také s velkou zálibou vybírají pro své partnerky velmi svůdné modely dámské obuvi. Mohou to být lodičky, taneční střevíce, páskové sandály nebo domácí obuv, každopádně jde o takové boty, kde vyniknou všechny ty okouzlující tvary nožní klenby, ustupujících prstů a úzké růžové paty.

dámská obuv

Nakupovat dámskou obuv na About You se slevovým kódem 50 Zelené slevy je velice zábavné a není to ani moc složité, co se týče volby správné velikosti Postačí pouze, pokud znáte délku chodidla v milimetrech, kterou snadno změříte z vyjmuté stélky bot vaší vyvolené. Na číslování evropské či zámořské se nespoléhejte, protože různí výrobci mohou mít své vlastní číslování, a to se pak může lišit třeba i o celý centimetr. Podle délky chodidla velikost obuvi odvodíte dle přiložené tabulky velikostí, a jestliže se nestrefíte, je stále možnost bezplatně výrobek vrátit nebo vyměnit za jinou velikost.

Nákup dámské obuvi na About You pak může přinést potěšení nejen vaší přítelkyni, ale i vám, protože můžete obdivovat krásu jejích chodidel při nazouvání, chůzi a vyzouvání bot, přičemž můžete u tohoto procesu osobně asistovat.